נותנים בחזרה לקהילה

אנו מתחייבים להעניק משירותינו בחזרה לקהילה

מרפאת Back into Shape חרטה על דגלה להעניק למטופליה את הטיפולים הטובים ביותר בתחומי האוסטאופתיה, פיזיותרפיה, רפלקסולוגיה ועיסויים, כחלק מהמחויבות של המרפאה לתת בחזרה לקהילה, במיוחד ללובשי המדים, מיחידות הלוחמה לסוגיהן בצה"ל.  כל אחד ואחת מצוות המומחים במרפאה, מודע ומבין את החשיבות של גב ועמוד שדרה חזקים ובריאים, ומנסיונם המקצועי רב-השנים זוהי אחת הבעיות השכיחות ביותר בקרב חיילים.  עוצמת הכאבים צפויה להגיע לשיאה בטווח הגילאים שבין 18 עד 25 – במהלך השירות הצבאי הסדיר.

כאבי גבי הם כאבים שכיחים בקרב חיילים בשרות חובה, או בשנים שלאחרי, במסגרת שירות המילואים.  סימיון והצוות יודעים שככל שהטיפול בכאבי ניתן בשלב מוקדם יותר, התוצאות תהיינה טובות יותר ואיכות החיים של המטופלים תהיה גבוהה יותר.

בין אם הסיבה לכאבי גב נובעת מפציעות בקרב, נשיאת משא כבד, תאונה,  או כל סיבה אחרת – כאבי הגב היו ונותרו הכאבים העזים והשכיחים ביותר בקרב החיילים המשרתים בשירות החובה שלכם או לאחר מכן במהלך שירות המילואים.  ככל שהטיפול בכאבי גב ייעשה בשלב מוקדם יותר, תוצאותיו תהיינה מהירות וטובות יותר, וכתוצאה מכך גם השבת איכות החיים המיטבית למטופלים.

במרפאת Back into Shape, יודע הצוות המקצועי כיצד לעזור לחיילים באמצעות אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בישראל בתחום הטיפולי: טיפול IDD.  טיפול בשיטת IDD היא טכניקה חדשנית ללא התערבות כירורגית, שהוכחה כמפחיתת לחץ על החוליות ומסייעת בשיקומן של החוליות.  IDD הוא טיפול בטוח, מדויק ועדין, שזכה לאישור מנהל התרופות האמריקאי (FDA).  מרפאת Back into Shape היא היחידה מסוגה בישראל המבצעת טיפולי IDD.

 

אנו, במרפאת Back into Shape, יודעים שלעתים טיפולים והחלמה יכולים להימשך זמן ארוך ולהיות כרוכים בהוצאות רבות, שאינן תמיד מכוסות על-ידי הצבא או שירותי הבריאות.  אנו מתחייבים לספק את מערך הטיפולים המיטבי לחיילינו ונוודא שכל חייל שזקוק לטיפול הטוב ביותר לכאבי גב ו – IDD, יזכה לקבל את הטיפול גם בהעדר יכולת לממן אותו.

אנו שמחים על הזכות שנפלה בחלקנו לשתף פעולה עם עמותת דרור לפצוע drorfoundation.org, במטרה לסייע לשיקומם של חיילי המערך הסדיר והמילואים כאחד, בטיפול בפציעות גב וצוואר, שנגרמו במהלך שירותם הצבאי.

עמותת דרור לפצוע (Dror for the Wounded)  מספקת סיוע כלכלי לחיילים ותיקים שנפצעו קשה במהלך שירותם הצבאי.  סיוע זה הינו מעל ומעבר למה שמספק משרד הביטחון לחייליו הותיקים.

 

אם גם אתם מכירים חיילים בשירות סדיר או חיילי מילואים שזקוקים לטיפולים, בקשו מהם ליצור קשר עמנו או דרך drorfoundation.org עוד היום.