משפחת המרפאה מתרחבת


משפחת BACK INTO SHAPE מתרחבת ואנו גאים להציג לך את שלושת חברי הצוות החדשים:

זואי מרקזי

זואי, היא Osteopath עם הכשרה מלונדון עם מעל 15 שנות ניסיון, הצטרפה לצוות בספטמבר 2017, זמן קצר לאחר עלייתה עם משפחתה ארצה.

היא מתמחה בטיפול אישי ולא בסימפטומים, ותוך שימוש במגוון טכניקות טיפול, מתאימה תכנית טיפול ספציפית לכל מטופל. למרות המומחיות הייחודית שלה היא אוסטאופתיה גולגולתי, זואי מנוסה בטיפול ואינטראקציה עם מטופלים מינקות ועד זקנה, כל אחד עם בעיות משלהם. היא לוקחת בחשבון את אורח החיים של המטופל ומתייחסת לגורמים חיצוניים שעשויים להשפיע עליו ולעכב את התאוששותו ולחזור לבריאות טובה.

בדרכה העדינה, האכפתית ועם חיוך רחב, זואי עובדת עם כל מטופל תוך שילוב של טכניקות ידיים, הנעות, מתיחות ומניפולציות במטרה לסייע ולהחזיר את המטופל לרמה האופטימלית שלו.

זואי היא בעלת תארים ודיפלומות באוסטאופתיה, אוסטאופתיה גולגולתי, ספורט ועיסוי מתקן ועיסוי תאילנדי מתקדם. היא מוסמכת גם לדיקור יבש, טפיחות בסגנון K, ואבחון ילדים.

ריינה ישראל-בארצ'ילון

ריינה מוסיפה מימד חדש לצוות BACK INTO SHAPE. היא גם רפלקסולוגית וגם פודיאטרית ומביאה למרפאה את ניסיונה העשיר, לאחר שעבדה בכמה מבתי החולים הגדולים בלונדון. יש לה עניין ספציפי בטיפול ברגל סוכרתית ובעלת תואר שני לתואר שני מאוניברסיטת וו'רוו'יק (בריטניה) בסוכרת.

ריינה מסבירה: "הרפלקסולוגיה שינתה את האופן שבו אני מסתכל על הרגל האנושית, וכאשר מטופל מגיע לראות אותי, אני כבר לא מסתכלת על האזור הכואב של הרגליים שלו רק כבעיה אנטומית, אלא גם באיזו נקודת רפלקס היא מתואמת. זה מדהים מה הרגליים יכולות לספר לנו על הבריאות הכללית שלנו. על ידי שילוב הידע שלי ברפלקסולוגיה, אני מסוגלת לתת טיפול הוליסטי כולל".

מרים ליפשיץ

החברה החדשה ביותר במשפחת BACK INTO SHAPE היא מרים ליפשיץ, טכנאית IDD ועוזרת המרפאה. מדריכה מוסמכת ומנוסה במקצועה, בעלת ניסיון רב במחקר ובכתיבה, ומעורבת באופן פעיל בפעילות התקשורת והמדיה של הקליניקה.

יחד עם שפע של מיומנויות אנושית, מרים היא קשובה ביותר למטופלים. מטבעה "אדם של אנשים", היא מודעת מאוד לחשיבות של יצירת קשר אישי עם כל אדם. זה מבטיח את הנוחות שלהם ואת האמון במהלך הטיפול, אשר בהתאם מסייע להחלמם.

זואי, ריינה ומרים, יחד עם שאר צוות "BACK INTO SHAPE", מצפים לקבל את פניכם במרפאה היפה שלנו.

יחד, נעשה כל מאמץ על מנת להבטיח כי החוויה תהא חיובית בחזרתך לבריאות טובה.

#AbouttheBackintoShapeteam #BackintoShapeClinicblog #צוותBACKINTOSHAPE #אוסטאופתיהפיזיותרפיהועיסוי #הקליניקהBACKINTOSHAPE